Jak používat internet pro lepší řízení lidských zdrojů

Zveme Vás na speciální seminář zaměřený na lepší využívání moderních technologií v oblasti řízení lidských zdrojů a služeb pro HR spojený s oslavou 10. narozenin portálu EduCity.

Srdečně Vás zveme na pracovní oslavu 10. narozeniny vzdělávacího portálu EduCity, která se uskuteční formou semináře o moderních technologiích. Naučíte se, jak využívat výhody internetu v oblasti řízení lidských zdrojů a jak se díky lepší prezentaci vlastní firmy či projektu dostanete k novým zákazníkům a příležitostem.

Setkání zahájí panelová diskuze, poté bude následovat vystoupení hlavních hostů, personálních ředitelů významných společností, na téma: Využití moderních technologií v každodenním životě HR profesionála. Dozvíte se, jak vnímají manažeři vývoj technologií kolem sebe, jejich vliv na naše chování a kam směřuje vývoj do budoucna.

Program akce

9:00 - 10:00 Zahájení a panelová diskuze s manažery lidských zdrojů a dodavateli technologií na téma využití moderních technologií a jak tyto změní do budoucna chování a procesy ve firmách

Účastníci panelové diskuze:
Jana Riebová, Samsung
Jitka Schmiedová, Vodafone
Monika Kavanová, SAP
Martin Dvořák, Skanska
Aleš Jirec, Hewlett-Packard
10:00 - 11:00 Vystoupení hostů na téma - Jak to vidí HR profesionálové
Jana Riebová, HR Senior Manager, Samsung Electronics, Czech and Slovak, s.r.o.
Jitka Schmiedová, Vice President People and Property, Vodafone Czech Republic
Martin Dvořák, Compensation and Benefits Director, Skanska
11:00 - 11:15 Přestávka na kávu
11:15 - 11:45 Viditelná strana internetu - Realita a iluze světa za zrcadlem
Michal Kankrlík, Obchodní a marketingový ředitel IVITERA a.s.přiblíží hlavních trendů ve
vývoji internetu v ČR a ve světě a doporučení pro jeho lepší využívání z pohledu každého z nás
11:45 - 12:15 Odvrácená strana internetu - jak to funguje, co byste měli vědět a na co raději zapomenout
Tomáš Dvořák, Vedoucí vývoje webových aplikací, IVITERA a.s. ukáže pohled z druhé strany, jak vidí internet ti, kteří jej vytvářejí
12:15 - 13:00 EduCity je 10 let s Vámi a jak Vám může ještě více pomoci
Luboš Harant a Tomáše Pospíchal, manažeři projektu EduCity představí, co se za 10 let změnilo a kam směřuje vývoj ve využití internetu v oblasti firemního vzdělávání
13:00 - 14:00 Oběd
14:00 - 14:30 Narozeninový dort, krátké blahopřání a vize do budoucna
Pavel Hofman, Předseda představenstva IVITERA a.s.
14:30 - 16:00 Překvapení a setkání s hosty
16:00 Závěr semináře a pokračování oslavy
Konec oficiálního programu a pokračování oslavy narozenin pro všechny, kteří budou chtít zůstat

Informace k akci a jak se registrovat

Cena: Účast na akci je zdarma, vstup je pouze na základě pozvání pro klienty, spolupracovníky a hosty portálu EduCity.

Místo a čas: Akce je pořádána v rámci cyklu HR živě www.hrzive.cz a uskuteční se ve čtvrtek 30. května od 9 hodin v konferenčních prostorách společnosti Pfizer, Stroupežnického 17, P5 (metro Anděl).

Těšíme se na setkání s Vámi!