Jak zvolit správné místo pro firemní akce

Zaměření a cíle akce

Společnost inSITE svým projektem Agentura Meetings nasbírala mnoho zajímavých zkušeností v zajišťování firemních akcí v ČR. Prostřednictvím této akce se chce podělit o své zkušenosti se zástupci z firem a zájemci, kteří podobné otázky řeší.

Víme, že vynakládáte maximální úsilí, abyste splnili očekávání svých kolegů od místa konání Vaší firemní akce. Jste asistenti či asistentky generálních ředitelů, manažerů či vedoucích, hledající optimální kompromis mezi kvalitou a cenou poptávaných služeb.

HR živě právě pro Vás připravilo zbrusu novou akci na téma Jak zvolit správné místo pro firemní akci.
Využijte jedinečné příležitosti stát se jednou z 50 osobností, které poskytneme profesionální podporu ve formě praktického workshopu.

Program workshopu

10.00 Registrace a uvítání účastníků
10.30 Komfort zákazníků na 1. místě
  • Standardy služeb, které by Vám provozovatelé konferenčních služeb měli nabízet
  • Co můžete očekávat od nejlepších v oboru
  • Srovnejte své požadavky s TOP kvalitou
11.00 Co se osvědčilo při volbě a zařizování firemní akce
  • Jak postupovat při přípravě firemní akce
  • Kuchařka praktických rad při vyhledávání, výběru a vyjednávání firemní akce
12:00 Oběd
13.00 5 doporučení, jak řešit krizové situace, které mohou nastat
13.30 Ochutnávka zajímavé firemní akce
  • Možnost zažít na vlastní kůži, jak může vypadat netradiční firemní akce a co z toho pro její zajištění vyplývá
15.00 Závěr

Témata konference a hosté

• Trendy v oblasti konferenčního servisu v České republice a ve světě
  • Výběr dodavatele služeb (konferenčních prostor, ubytování, ...)
  • Pravidla pro výběr místa pro firemní akce
  • Nejčastější chyby v oblasti konferenčního servisu a jak se jim vyhnout
  • Vyjednávání o podmínkách
  • Garance poskytovaných služeb

Na tato a další témata s Vámi budou diskutovat:

• Viliam Sivek, hoteliér roku v kategorii hotelových řetězců; předseda představenstva EuroAgentur H&T a.s., generální manažer HC Sparta Praha
  • Miloslava Horáčková, Procurement Officer, Československá obchodní banka, a.s.
  • Tomáš Pospíchal, Project Manager, Agentura Meetings.cz
  • Josef Bára, člen představenstva a výkonný ředitel EuroAgentur H&T a.s.
  • Petr Lebeda, konzultant a lektor Akord Outdoor Training

Cena a slevový program

Registrační poplatek za 1 účastníka bez DPH činí 2.350 Kč.
V tomto poplatku je zahrnuta cena za veškeré materiály a občerstvení v celém průběhu akce.
Účastníkům minulých akcí HR živě bude poskytnuta sleva ve výši 20% z účastnického poplatku. Cena po slevě bez DPH činí 1.880 Kč.

Storno podmínky

Na základě obdrženého registračního formuláře Vám bude rezervováno místo. Jakékoli zrušení účasti musí být dodáno písemně. Při zrušení 1 týden před konáním akce bude účtován poplatek ve výši 5O% z celkové ceny účastnického poplatku, při zrušení 3 pracovní dny před konáním akce 70%. Po tomto datu bude účtován plný účastnický poplatek ve 100% výši. Změna jmen účastníků je přípustná pouze v případě dohody s hlavním pořadatelem akce.

Meetings.cz, Kafkova 16, 160 00 Praha 6
Telefon: +420 272 912 955
Kontaktní osoba: Petr Zdražil, petr.zdrazil@hrzive.cz, www.hrzive.cz

Generální partner: EuroAgentur H&T, a.s.

Hlavní partneři: